Gediflora
16 december 2021

Grow it yourself challenge

Deel dit artikel:

De missie van Gediflora is om kwekers te voorzien van een zeer consistent, hoogwaardig, innovatief, 100% ‘easy to grow’ plantenassortiment, dankzij haar R&D. Als betrouwbare partner hebben wij (en het hele Gediflora team) de proef op de som genomen door een ‘Grow It Yourself’ challenge te organiseren.

In mei werden stekken van 3 variëteiten uitgedeeld aan ons volledige team. Mensen op kantoor, medewerkers in de teelt en veredeling, maar ook medewerkers in de kassen werden gevraagd om de stekken op te kweken tot waardevolle en kleurrijke Mum Flowers-planten. Met veel enthousiasme ging ons team aan de slag met hun groene vingers.

4 maanden later was het zover. De planten waren volgroeid en klaar om gekeurd te worden. De beoordeling van de planten gebeurde op basis van 3 categorieën: grootte, vorm en stevigheid. De jury bestond uit niemand minder dan Christine Devolder, moeder van huidige zaakvoerder Elien Pieters, die ook gedurende 30 jaar samen met haar man Dirk aan het roer stond van het bloeiende bedrijf Gediflora.

 

In de eerste ronde werd de Possidi White beoordeeld. Christine deed een grondige inspectie van de zelfgekweekte planten, deelde de punten uit en koos de 3 winnaars van deze ronde. Op de eerste plaats stond onze vrachtwagenchauffeur Geert. De tweede plaats was voor Vincent, onze sales verantwoordelijke en de derde plaats ging naar Ward, onze teelt verantwoordelijke.

Enkele weken later was het tijd om de senga mauve te beoordelen. Ook hier leverde onze vrachtwagenchauffeur Geert het beste exemplaar. Gevolgd door Davy, operationeel verantwoordelijke en Emma, onze gloednieuwe financieel bediende.

Na de derde ronde was het overduidelijke. Onze vrachtwagen chauffeur Geert is de terechte winnaar van deze eerste editie van de grow it yourself challenge. Zijn inzet werd beloond met een ballonvaart in onze fleurige Mum-Flowers ballon.

Deel dit artikel:

Anderen waren ook geïnteresseerd in

Gouden Genetica + Kwaliteit + Service = Succesvolle telers

Lees meer

Elk jaar wordt op 8 maart vrouwendag gevierd. Bij Gediflora is dat niet anders. Naar aanleiding van deze speciale dag zetten we onze vrouwelijke CEO, Elien Pieters, even in de spotlight. 9 jaar geleden trad ze in de voetsporen van haar vader en sindsdien runt ze het bedrijf.

Lees meer

Team news @ Gediflora

We hebben een aantal veranderingen binnen ons team die we graag met jullie willen delen. We zijn zo enthousiast omdat onze Gediflora familie weer compleet is!

Lees meer